"INTELLEKTUAL RING-2023" TO'GARAGI II MAVSUM 3-SONI
Toshkent davlat transport universiteti akademik litseyida "Yangilanayotgan Konstitutsiya loyihasi"ni qo'llab-quvvatlash maqsadida “Intellektual ring” to’garagining o'quvchilar o’rtasidagi II mavsum 3-soni 2023-yil 15-aprel kuni o’tkazildi. To’garakni YoBIBDO' A.T.Ikromov olib bordi.
Bilimlar bellashuvida quyidagi 7 nafar bilimdonlar ishtirok etdi. Bular:
1. D.Mamadjonova
2. D.Otajonov
3. J.Ochildiyev
4. I.Ikromjonov
5. M.Raimjonov
6. O.Xonxodjayev
7. S.Xodjayev
4 tur bo’yicha o’tkazilgan bilimlar bellashuvi natijasiga ko’ra             1-o'rin hamda FINAL yo'llanmasi 2-22-guruh o’quvchisi Islomjon Ikromjonovga, 2-o’rin esa 6-22-guruh o’quvchisiSaidxon Xodjayevlarga nasib etdi.
To'garakning II mavsum 3-sonida qatnashgan barcha o'quvchilarga, guruh rahbarlariga, ota-onalarga o'z minnatdorchiligimizni bildiramiz.

КРУГ "ИНТЕЛЕКТУАЛЬНЫЙ КОЛЬЦО-2023" СЕЗОН II, ВЫПУСК 3
3-й сезон кружка «Интеллектуальное кольцо» среди студентов прошел 15 апреля 2023 года в академическом лицее Ташкентского государственного университета путей сообщения в целях поддержки «Проекта обновления Конституции». Клуб возглавил YoBIBDO А.Т.Икрамов.
Следующие 7 ученых приняли участие в конкурсе знаний. Это:
1. Д. Мамаджонова
2. Д. Атайонов
3. Дж. Очилдиев
4. Икромжонов И.
5. М. Раимжонов
6. О.Хонджаев
7. С. Ходжаев
По результатам конкурса знаний, прошедшего в 4 тура, 1 место и ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ билет достались Исламджону Икромджанову, студенту 2-22 группы, а 2 место присуждено Саидхану, студенту 6- Группа 22. Ходжаевым повезло.
Выражаем благодарность всем ученикам, руководителям групп и родителям, принявшим участие в 3 выпуске второго сезона кружка.