"INTELLEKTUAL RING-2023" TO'GARAGI II MAVSUM 4-SONI
Toshkent davlat transport universiteti akademik litseyida an'anaviy o'tkazilib kelinayotgan “Intellektual ring” to’garagining II mavsum 4-soni 2023-yil 6-may kuni o’tkazildi. To’garakni YoBIBDO' A.T.Ikromov olib bordi.
Bilimlar bellashuvida quyidagi 7 nafar bilimdonlar ishtirok etdi. Bular:
1. I.Anvarov
2. S.Patxullayev
3. S.Umarxodjayev
4. Q.To'xtaxo'jayev
5. S.Xodjayev
6. X.Abdusamatova
7. M.Sunnatillayev
4 tur bo’yicha o’tkazilgan bilimlar bellashuvi natijasiga ko’ra 1-o'rin hamda FINAL yo'llanmasi 5-22-guruh o’quvchisi Xadicha Abdusamatovaga, 2-o’rin esa 6-22-guruh o’quvchisi Mohir Sunnatillayevlarga nasib etdi.
To'garakning II mavsum 4-sonida qatnashgan barcha o'quvchilarga, guruh rahbarlariga, ota-onalarga o'z minnatdorchiligimizni bildiramiz.

КРУГ «ИНТЕЛЕКТУАЛЬНЫЙ КОЛЬЦО-2023» СЕЗОН II, НОМЕР 4
6 мая 2023 года состоялся 4-й сезон второго сезона клуба «Интеллектуальное кольцо», который традиционно проводится в академическом лицее Ташкентского государственного университета путей сообщения. Клуб возглавил YoBIBDO А.Т.Икрамов.
Следующие 7 ученых приняли участие в конкурсе знаний. Это:
1. И. Анваров
2. С. Патхуллаев
3. Умарходжаев С.
4. К. Тохтаходжаев
5. С. Ходжаев
6. Х. Абдусаматова
7. М. Суннатиллаев
По результатам конкурса знаний, прошедшего в 4 тура, 1 место и ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ билет достались Хадиче Абдусаматовой, ученице 5-22 группы, а 2 место досталось ученице 6-22 группы. Махиру Суннатиллаеву повезло.
Выражаем благодарность всем ученикам, руководителям групп и родителям, принявшим участие в 4 выпуске второго сезона кружка.