"OPEN BYUDJET"DA TRANSPORT AKADEMIK LITSEYI G’OLIB
2024-yil 5-aprel kuni TDTrU akademik litseyida butun jamoa hamkorligida “Open byudjet”da o'z loyihasi bilan qatnashib, yutib chiqqanligini keng nishonlashdi.
Bayram dasturini YoBIBDO’ A.T.Ikromov ochib berib, o’quvchilarning ertangi kelajagi hamda akademik litseyning rivoji uchun ovoz to’plashda o’z hissasini qo’shgan barcha o’qituvchi-xodimlarga, o’quvchilarga, ularning ota-onalariga muassasa rahbari M.T.Xasanova nomidan samimiy minnatdorchilik bildirib o'tdi.
Quvonchli xabardan xursand bo’lgan o’qituvchi va o’quvchilar qo’yilgan sho’x kuy-qo’shiqlarga madaniy hordiq chiqarishdi.
Akademik litseyning yutuqlari bardavom bo’lisin va, albatta, mana shunday imkoniyatni yaratib bergan barcha mutasaddi rahbarlarga, xalqimizga, Prezidentimizga o’z minnatdorchiligimizni bildiramiz.

ПОБЕДИТЕЛЬ В "OPEN BYUDJET“- академический лицей транспорта.
5 апреля 2024 года академический лицей ТГТрУ со всей командой приняли участие в Open budget со своим собственным проектом и широко отпраздновали его победу.
Праздничную программу открыл А.T.Икрамов и выразил искреннюю благодарность от имени руководителя образовательного учреждения Хасановой всем работникам педагогического состава, учащимся, их родителям, которые внесли свой вклад в сбор голосов за завтрашнее будущее учащихся и развитие академического лицея.
Учителя и ученики, обрадовались радостным известиям и получили культурный досуг под звучащие мелодии.
Пусть успехи Академического лицея будут продолжаться, и, конечно же, мы будем благодарны всем ответственным руководителям, нашему народу, президенту, который предоставил такую возможность.